Náš team

Tím#vinujeme.sk

Správni ľudia sú základ všetkého a vo #vinujeme.sk to veľmi dobre vieme. Každý člen nášho tímu robí svoju prácu s nadšením a vášňou s jediným cieľom, pomôcť Vám objavovať výnimočné a originálne vína zo Slovenska a z celého sveta. Všetky naše vína sme pre Vás degustovali, poznáme ich príbeh, pôvod a potenciál.
Víno je naša vášeň, radosť. Viacerým z nás prúdi v žilách namiesto vína krv, čo spoznáte ihneď na kvalite zákazníckeho servisu a našich
znalostiach o každom víne v ponuke e-shopu #vinujeme.sk. Sme tu pre vás a môžete sa na nás kedykoľvek obrátiť.

Dominika, somelier
Prísny nos, vycibrené chuťové poháriky, precíznosť a mimoriadny dôraz na kvalitu. Dominika spĺňa všetky predpoklady na uznávaného someliera. Čo ju však charakterizuje najviac, je neustála chuť sa vzdelávať. Dominika je vzácny človek. So svojou sestrou Kristínou vyrastali pri vinohradoch a víne. Už v skorej mladosti objavila čaro tohto Božského nápoja a tvrdú prácu ktorá sa za ním ukrýva. Dominika svojimi dlhoročnými skúsenosťami prekonáva oveľa starších kolegov. Okrem práce vo #Vinujeme pôsobí ako lektorka v škole vína. Každé víno z ponuky #Vinujeme Dominika pre vás prísne degustovala, aby vám vedela čo najlepšie poradiť a odporučiť vám to pravé víno z našej ponuky.

Ondrej, marketing

Na strane reklamnej agentúry alebo ako marketingový konzultant pracoval pre klientov z takmer všetkých odvetví. Svoje bohaté skúsenosti však najradšej zúročuje pri víne vo #Vinujeme.sk Ondrej často hovorí, že ak chcete pracovať s vínom, musíte mať preň vášeň a musí vás to baviť. Ondrej miluje dáta a je marketér, ktorý má rád dáta. Pri tvorbe marketingovej stratégie nepočíta len s aktuálnymi trendmi, pozerá sa dopredu a snaží sa o riešenia ktoré budú fungovať dlhodobo.

Katka, výkonný riaditeľ #Vinujeme

Víno je nielen vášňou, je to tvrdá práca, ktorá pojmy ako „sviatok a „víkend“ nepozná. Katka ako výkonný riaditeľ #Vinujeme si to veľmi dobre uvedomuje. Zabezpečenie dokonalého vínneho servisu pre zákazníkov si vyžaduje komplexné znalosti, more času, neustále vzdelávanie a monitoring trhu s vínom, všetko s jediným cieľom – priniesť vám to najlepšie na #Vinujeme. Katku nezaskočí akákoľvek otázka ktorá sa týka vína, vinohradov alebo vínneho priemyslu. Prekvapí vás nielen svojimi znalosťami, avšak aj schopnosťou nájsť riešenie pre akúkoľvek vašu požiadavku. Ako správny manažér, vždy doťahuje veci do konca. Katka často hovorí ,že práca s vínom je najmä o detailoch. Preto vo #Vinujeme dbáme o každý detail a zamýšľame sa či by sa to dalo urobiť lepšie. Vo#Vinujeme Katka zakázala používať slová „ nedá sa“ a „problém“, preto vždy hľadáme riešenia a príležitosti

Top predávané značky

Zobraziť všetky značky

#vinujeme.sk na Instagrame