Staňte sa s nami Lordom

Staňte sa skutočným Lordom s vinujeme.sk

Kvalitné víno pre skutočného Lorda. Lordom môžete byť aj vy, stačí, ak si výnimočné vína doprajete z internetového obchodu vinujeme.sk. Dámy sa môžu pýšiť titulom Lady. Vďaka vašej vášni pre dobré víno dokonca podporíte ochranu prírody.

Nakúpte z vinujeme.sk za 500 eur a internetový obchod vám kúpi pozemok s rozlohou jedna štvorcová stopa v Škótsku. Získate osobný jedinečný certifikát s titulom Lord alebo Lady a zároveň prispejete k zachovaniu a ochrane lesných oblastí v Škótsku.

Získať skutočný titul nie je žiadny výmysel. Tituly sú založené na historickom škótskom vlastníctve pôdy, kde boli majitelia pozemkov dlho označovaní ako „Lairds“, škótsky výraz pre „Lord“, pričom ženským ekvivalentom je „Lady“. Vinujeme.sk vám kúpou titulu zabezpečí certifikát, ktorý je veľmi vkusným darčekom. Navyše, ak máte zmysel pre dobročinnosť, tak spojíte príjemné s užitočným. Získate originálny darček a spoločnosť Established Titles sa zaväzuje, že zachovať a chrániť lesné oblasti v Škótsku.

Vinujeme.sk má pre vás vo svojej ponuke niekoľko unikátnych vín nielen zo zahraničnej produkcie, ale aj od slovenských vinárov. Ak máte svoju pivnicu a v nej zbierku archívnych vín, určite aj v ponuke tohto internetového obchodu nájdete vína, ktoré si zaslúžia miesto vo vašej zbierke. A titul Lord či Lady bude príjemný bonus, ktorým sa môžete pýšiť pri najbližšom posedení s priateľmi a dobrým vínom v pohári.

A ako to celé funguje?

Po každom nákupe nad 500 Eur na vinujeme.sk, Vás bude kontaktovať náš zákaznícky tím s požiadavkou zabezpečenia titulu LORD / LADY. Titul Vám bude doručený vo formáte PDF do 48 hodín od nákupu a zaplatenia na vinujeme.sk 

Titul je možné zakúpiť pre ľubovoľnú osobu na prianie zákazníka.

Top predávané značky

Zobraziť všetky značky

#vinujeme.sk na Instagrame